Doprava a platba

DOPRAVA

Na výběr u nás máte tyto typy dopravy:

  • Zásilkovna – výdejní místo, cena 69 Kč. V košíku si zvolíte ze seznamu výdejní místo, které Vám nejvíce vyhovuje.
  • Zásilkovna – doručení na adresu, cena 114 Kč. Dopravce, který je momentálně k dispozici, Vám balíček doručí až domů.

PLATBA

Zaplatit objednávku můžete následujícími způsoby:

Standardní bankovní převod

Po dokončení objednávky Vám přijde na e-mail potvrzení objednávky s platebními údaji. Platbu provádíte z prostředí Vašeho internetového bankovnictví. Na rozdíl od on-line bankovního převodu se vám nezobrazí žádné předvyplněné údaje, vše musíte vyplnit ručně. Jako variabilní symbol prosím použijte číslo objednávky. Balíček bude expedován po připsání platby na účet, obvykle do 2 dnů.

On-line platba

Zde budete po dokončení objednávky přesměrováni na platební bránu, kde si můžete zvolit, zda si přejete zaplatit kartou, nebo expresním bankovním převodem.

  • Platba kartou – po zvolení možnosti platba kartou budete vyzváni k zadání čísla karty, její platnosti a CVC čísla, které se nachází na zadní straně karty. Po zmáčknutí tlačítka Zaplatit budete požádáni o zadání jednorázového kódu, který obdržíte prostřednictvím SMS od své banky. Po ověření oprávnění k platbě vyhodnotí platební brána, zda došlo k úspěšnému zaplacení či nikoli a předává tuto informaci e-shopu. Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do e-shopu.
  • Expresní bankovní převod – po zvolení možnosti expresní bankovní převod a volbě Vaší banky pomocí bankovních tlačítek, budete přesměrováni do Vašeho internetového bankovnictví s předvyplněnými platebními údaji. Zde již nemáte možnost měnit částku, variabilní symbol nebo číslo účtu příjemce. Můžete si také zvolit možnost zaplacení prostřednictvím QR kódu. Po zaplacení budete přesměrováni zpět do e-shopu.

Pokud platba z nějakého důvodu neproběhne, budete platební bránou prostřednictvím e-mailu k platbě znovu vyzváni. V tomto kroku můžete platbu dokončit, nebo úplně zrušit.

Provozovatel platební brány je společnost ComGate Payments, a.s., pro případ reklamace nebo dotazů k platbám, prosím, kontaktujte tuto společnost:

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267

Logo MIJA černé

Adresa : Michaela Balášová
Kpt. Nálepky 467, Fulnek 742 45

Telefon : (+420) 732 607 765

E-mail : vasdotaz@mijasoap.cz

IČ: 08204471

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Zasíláme pouze v rámci České republiky společností Zásilkovna.

Zákazníci z Bílovce a okolí mají možnost vyzvednout si své objednávky v provozovně na Sokolovské ulici v Bílovci.

Platební metody – standardní bankovní převod, platba kartou on-line
Platební brána ComGate

Nemáte oprávnění k registraci

Reset Password